TPMS pomiar ciśnieniaCzujniki 315 / 433MHz, programator, moduł OBDII


Czujniki TPMS typ CUB Uni-Sensor

Czujniki ciśnienia - 315MHz (US) oraz 433 MHz (EU+US)


W ofercie posiadamy czujniki uniwersalne typu CUB Uni-Sensor, które są częścią kompleksowego rozwiązania w zakresie obsługi systemów TPMS, jednego z liderów tego segmentu na świecie - CUB GenuineParts. Deklarowana kompatybilność wynosi do 98% wszystkich aut obecnych na rynku europejskim oraz amerykańskim.


Uni-Sensory posiadają wiele zalet, których nie znajdziemy w fabrycznych czujnikach ciśnienia (OE): wielokrotność programowania (do 10 tys. razy), duża regulacja kąta nachylenia względem bieżni felgi, wymienne zawory z anodowanego aluminium (również w sprzedaży), charakteryzujące się niewielką powierzchnią przylegania.

Uni-Sensory dzielimy ze względu na częstotliwość pracy: 315MHz (US) - zarezerwowana dla pojazdów z rynku amerykańskiego oraz 433MHz (EU+US) - rynek europejski i częściowo amerykański, a także ze względu na sposób programowania: w gnieździe urządzenia (typ U003) i zbliżeniowo (U009).

Wystarczy jeden czujnik do obsługi wielu modeli samochodów

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr telefonu: 34/ 361 73 59.


Programator TPMS typ Sensor AID Pro

Sensor AID Pro - urządzenie diagnostyczne / programator czujników


Produkt firmy CUB GenuineParts jest elementem kluczowym systemu. Sensor AID Pro - 315/433MHz to uniwersalne urządzenie do obsługi TPMS - zarówno metodą przewodową jak i bezprzewodową. Deklarowane pokrycie wynosi 98% wszystkich aut obecnych na rynku europejskim oraz amerykańskim.


Sensor AID Pro posiada następujące zalety: prostota i szybkość obsługi, zakres częstotliwości TPMS 315/433MHz, zdalne diagnozowanie czujników (również fabrycznych), a także programowanie zbliżeniowe , w tym klonowanie oraz darmowe aktualizacje oprogramowania on-line dożywotnio! Urządzenie pozwala na tworzenie baz danych na komputerze oraz wydruki wszystkich odczytów!

W skład zestawu wchodzą: walizka z programatorem, ładowarką sieciową i kablem USB, kluczyk do zaworków CUB, płyta z oprogramowaniem oraz instrukcja obsługi.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr telefonu: 34/ 361 73 59.


Moduł OBDII do obsługi TPMS

Moduł OBD II - wgrywanie numerów ID do ECU pojazdu.

Wyposażenie opcjonalne!

Moduł TPMS ze złączem OBDII firmy CUB GenuineParts stanowi element poszerzający funkcjonalność urządzenia Sensor AID Pro i nie jest priorytetowy podczas serwisowania systemów monitorowania ciśnienia.


Umożliwia przeprowadzenie procedury odczytu i zapisu numerów ID w ECU (komputer pokładowy sterujący pracą TPMS) pojazdów uwzględnionych na liście aplikacyjnej producenta systemu. Identycznie jak w przypadku programatora, zaletą są bezpłatne aktualizacje.

Szczegóły dotyczące zakresu obsługi znajdują się na Listach Aplikacyjnych producenta systemu.