InformacjeW kilku słowach o producencie i jakości felg ATT

ATT logo

ATT - polski producent

Firma ATT powstała z inicjatywy kilku osób w 1983 r. w Częstochowie , gdzie prosperuje do dziś jako spółka rodzinna. Program produkcji w głównej mierze obejmuje koła tarczowe ze stopów lekkich (felgi aluminiowe), przeznaczone do eksploatacji w segmencie aut osobowych oraz osobowo-dostawczych. Dodatkowo, w swoim ponad 30-letnim dorobku, firma posiada doświadczenie w produkcji nietypowych felg tuningowych i motocyklowych, aluminiowych przegubów samochodowych oraz elementów wykorzystywanych w przemyśle energetycznym.


Jakość felg ATT

W celu zapewnienia najwyższej jakości swoich produktów, ATT stosuje kontrolę na każdym etapie produkcji w oparciu o systemy jakości TÜV oraz ISO 9001:2015, a także w trosce o bezpieczeństwo – poprzez systematyczne, specjalistyczne badania wytrzymałościowe realizowane wewnętrznie.

LRQA logo

ATT logo

ATT - testowane ekstremalnie

Felgi aluminiowe z logo ATT są synonimem trwałości i jakości, na co wskazuje 5-letnia gwarancja , odporność na warunki zimowe i kilkuletnia obecność w sportach motorowych (jak choćby ostatni puchar Kia Lotos Race). Dodatkowym atutem był dwukrotny udział felg ATT w wyprawach organizowanych przez Gabło Adventure Team, gdzie z pozytywnym skutkiem zdały testy na ekstremalnych bezdrożach Euro-Azji.