Akcesoria do felg Zabezpieczenia, nakrętki, śruby, pierścienie, dekle


Zabezpieczenia Bimecc do felg ATT

BIMECC - zabezpieczenia antykradzieżowe felg

Do gniazd stożkowych 60 stopni!

Prezentujemy zestawy zabezpieczające dedykowane do felg aluminiowych z naszej oferty renomowanego, europejskiego producenta firmy BIMECC.


Podstawowymi zaletami są niewątpliwie solidne wykonanie oraz spora ilość kombinacji zabezpieczających. W skład każdego kompletu wchodzą cztery śruby lub nakrętki stożkowe (po jednej na każde koło) oraz nasadka o unikatowym kształcie i numerze identyfikacyjnym, na podstawie, którego istnieje możliwość dokupienia zapasowej. Powłoka - ocynk.

Dane techniczne do wglądu w Specyfikacji Zestawów, która jest częścią Katalogu Zastosowań.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr telefonu: 34/ 361 73 59.


Nakrętki i śruby montażowe do felg ATT

Nakrętki oraz śruby - montażowe do felg

Do gniazd stożkowych 60 stopni!

Powyższe elementy stanowią część zestawów montażowych i są dołączane bezpłatnie do zakupionych u nas felg. W razie potrzeby ich uzupełnienia lub wymiany, oferujemy dowolną ilość za dodatkową opłatą. Dostawcami są certyfikowani europejscy producenci.


Śruby oraz nakrętki posiadają zabezpieczenie antykorozyjne w postaci powłoki ocynkowanej. Rozróżniamy dwie podstawowe średnice gwintu M12 i M14 o różnych skokach (1.25mm, 1.50mm i 1/2 cala) oraz długościach (dla śrub zakres ten wynosi od 26 do 38mm). W przypadku niezgodności rozmiaru fabrycznego klucza do kół z naszymi nakrętkami (19mm) lub śrubami (17mm), oferujemy odpłatnie adaptery umożliwiające ich odkręcenie.

Szczegółowe parametry do wglądu w Specyfikacji Zestawów.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr telefonu: 34/ 361 73 59.


Pierścienie centrujące do felg ATT

Pierścienie - centrujące do alufelg

Dostosowane do obręczy z naszej oferty!

Zadaniem pierścienia centrującego jest dopasowanie felgi do piasty pojazdu. Wchodzą w skład zestawów montażowych i są dostarczane z zakupionymi felgami. Jako akcesoria o określonej żywotności, oferowane są też oddzielnie. Produkcja na terenie UE.


Prawidłowo eksploatowane pierścienie zachowują trwałość do 5 lat. Podczas montażu należy zapewnić czystość powierzchniom przylegania oraz zabezpieczyć wewnętrzną część smarem wysokotemperaturowym przed przywieraniem. Wibracje w układzie kierowniczym są zazwyczaj oznaką ich zużycia. Oferujemy dwa typy: M - mały (średnica zewn. 67,3mm dla rozstawów do 100mm) oraz D - duży (74,1mm - LK powyżej 100mm).

Dla felg z zestawami oznaczonymi B - pierścienie nie występują (otwór centralny dopasowany do piasty pojazdu).

Więcej informacji w Katalogu Zastosowań.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr telefonu: 34/ 361 73 59.


Dekle do felg ATT

Dekle - zaślepki centralne do felg

Wyłącznie z logo ATT!

Każda nowa felga dostarczana jest razem z deklem centralnym (kołpakiem) z logo ATT. Występuje kilka wersji designerskich (kolor, układ graficzny) dedykowanych do konkretnych modeli felg, o jednakowym rozmiarze. W zależności od typu jest to asortyment produkcji polskiej lub niemieckiej.


Całość tworzy podstawka wykonana z czarnego tworzywa o średnicy zewnętrznej ok. 58mm oraz wklejka 56mm. W aktualnej ofercie rozróżniamy dwa rodzaje wklejek - aluminiowe i żelowe ( Szczegóły w pliku PDF ). W przypadku zainteresowania starszymi wersjami dekli, prosimy o kontakt telefoniczny.

Nie oferujemy wklejek z logotypami innych producentów.